Затримано 10 бойовиків-«алтайців»

Служба безпеки України затримала десятьох бойовиків, які брали участь у терористичній діяльності в районі Дебальцевого. 

Служба безпеки України затримала десятьох бойовиків, які брали участь у терористичній діяльності в районі Дебальцевого (Донецька обл.).

Як повідомила на брифінгу в середу в Києві речник СБУ Олена Гітлянська, контррозвідка СБУ затримала десятьох бойовиків так званої “ДНР”, які брали участь у терористичній діяльності в районі Дебальцевого.

За її словами, усі затримані – жителі Єнакієвого і Макіївки. “До терористів вони потрапили в листопаді минулого року, після затримання їх місцевою комендатурою, яка турбувалася про притягнення безкоштовної робочої сили. У тих, хто попався, забирали документи і відправляли на будівництво блокпостів… З грудня минулого року після відповідної підготовки бойовиків поставили зі зброєю в руках охороняти блокпост “Жданівка”, – розповіла Гітлянська.

Читайте: На Харківщині затримано «озброєних до зубів» бойовиків  

Вона зазначила, що бойовики несли втрати, і всю групу бойовиків з блокпосту негайно зарахували до так званої моторизованої бригади ватажка на прізвисько “Алтай”.

Затримані повідомили, що у складі цього незаконного воєнізованого формування вони брали участь в обстрілі села Логвинове Артемівського району Донецької області, і за цю роботу “ДНРівці” обіцяли заплатити їм по 3-4 тис. грн.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх