Затриманих ГРУшників не катували – Amnesty International

В Україні не застосовували тортур до затриманих на Донбасі російських солдатів Александрова і Єрофеєва, заявив представник правозахисної організації Красимір Янков

Українські правоохоронці та спецслужби не застосовували тортур до затриманих на Донбасі російських солдатів Александрова і Єрофеєва, повідомляє «Інтерфакс».

«За той маленький період часу, поки ми з ними спілкувалися, а це було не більше 10 хвилин у присутності українських силовиків, ми не знайшли і не побачили слідів тортур і жорстокого поводження», — заявив представник правозахисної організації Красимір Янков в ефірі ICTV.

Читайте: Кремль не збирається нападати на Донбасі – Der Spiegel

Представник Amnesty International зазначив відкритість СБУ до сприяння у разі дослідження випадку Александрова і Єрофєєва.

Нагадаємо, 16 травня бійці добровольчого батальйону «Айдар» взяли у полон у Луганській області двох російських військовослужбовців – Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. 

У Кремлі від них відмовилися – “ніяких російських військових на Донбасі немає”. А у Міноборони РФ заявили, що полонені наразі не є чинними військовослужбоцями. 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх