У «ДНР» звинуватили Пушиліна у зраді

Прихильники фейкової республіки «ДНР» обурені тим, що їх «здали» і вже почали збирати підписи за притягнення до відповідальності колишнього віце-спікера парламенту» Дениса Пушиліна

Прихильники фейкової республіки «ДНР» обурені тим, що їх «здали» і вже почали збирати підписи за притягнення до відповідальності колишнього віце-спікера парламенту» Дениса Пушиліна.

Про це йдеться в повідомленні телеканалу новин «24».«Донецький політолог Роман Манекін, який є палким прихильником псевдореспублики «ДНР», ініціював збір підписів під вимогою притягнути до відповідальності Дениса Пушилина за його «зрадницькі заяви». В Інтернеті вже розповсюдили петицію-звернення до прокурора ДНР» з відповідною пропозицією. Обурення серед прихильників «ДНР» викликали заяви Пушилина про готовність повернути Донецька до складу України», – йдеться в повідомленні.

Читайте: Похорон Мозкового: бойовики в сльозах (фото)За словами Манекина, Пушилін підписав і відправив проект поправок до Конституції України від імені «ДНР», що суперечить його посадових повноважень. Згаданий проект начебто передбачає зміну конституційного ладу «ДНР» шляхом перетворення її в «окремий регіон Донецької області з особливим статусом».Дії Пушилина, як би це абсурдно не звучало, пропонують розцінити як заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності «республіки».

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх