Стаханівські та алчевські бойовики перейшли під “ЛНР”

Бойовики зміцнюють позиції у районі Бахмутської траси і на північ від траси Луганськ-Донецьк

Усі підрозділи бойовиків, які оперують у районі Бахмутської траси, Стаханова, Алчевська й інших населених пунктів на північ від траси Луганськ-Донецьк, перейшли під “центральне військове командування” так званої “ЛНР”, повідомляє координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук у Facebook.

“Відзначене нарощування сил і засобів на флангових позиціях цього району – біля населених пунктів Жолобок – Слов’яносербськ, а також східніше Первомайська. У даний район перекинуто 17 одиниць бронетехніки й автотранспорту”, – зазначає він.

Читайте: Найближчим часом наступу не буде – Піонтковський

Також бойовики продовжують перегрупування сил і засобів між Ясинуватою та Горлівкою. Через Пантелеймонівку в даний район перекинуто два вогневі підрозділи 122-мм артилерії (8 одиниць гаубиць Д-30). Також зафіксовано переміщення 12 танків і ББМ через Єнакієве.

У Кіровський район Донецька  перекинуто одразу кілька мінометних батрей, загальною чисельністю 16 одиниць 82-мм і 120-мм мінометів.

Із боку Краснодона в напрямку Луганська й Лутугиного пройшли два логістичні конвої з 15 автомобілів, серед яких бензовози.

Через Макіївку проїхали вантажні автомобілі убік Горлівки й Донецька.

Фото: Getty images

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх