Освіта в окупації: навчальний рік в «ЛНР» і «ДНР» (відео)

Реформа освіти по-сепаратистськи. Як українських дітей перетворюють на новоросів? 

Реформа освіти по-сепаратистськи. Як українських дітей перетворюють на новоросів? Журналісти «Гражданской обороны» дізналися, як пройшов навчальний рік на окупованому Донбасі.

Цей навчальний рік розпочався важко для всього Донбасу. І ось він добігає кінця. І підсумки нововведень, які привнесли в освіту терористи – просто шокують.

Класний керівник пишається своїм дітьми і нарікає, що дітки тепер не зможуть забути війну. Як її забудеш, якщо навіть у школі їх постійно оточує нагадування про неї. У кабінеті створена ціла виставка так званої військової слави ополченців і агресії «київської хунти».

Всю систему навчання перевели на російську мову, а про нові підручники подумати забули. Та й навіщо підручники? Адже, на думку новоспечених псевдо-міністрів освіти, є предмети набагато важливіше математики та літератури. Вони їх називають патріотичним вихованням. І світогляд дітей змінюється назавжди у потрібну терористам сторону.

Животрепетне питання: які атестати отримають ці діти? Від української системи освіти новоявлений уряд відмовився, а Росія видавати атестати не збирається…

Фото: ostro.org

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх