СБУ схопила бойовика – члена “МГБ ДНР” під час втечі до Росії (фото)

У Харківській області Служба безпеки України затримала члена незаконного збройного формування т.зв. «министерства государственной безопасности ДНР». 

У Харківській області Служба безпеки України затримала члена незаконного збройного формування т.зв. «министерства государственной безопасности ДНР, повідомляє прес-центр СБУ».

У жовтні минулого року 29-річному зловмиснику після проходження відповідної підготовки бойовики видали зброю та поставили охороняти будівлі у Донецьку, де незаконно перебували ватажки терористів.Крім того, затриманий чоловік відстоював і пропагував серед місцевого населення відокремлення Донецької області від України та створення на її території псевдодержавного утворення.

Співробітники СБУ спільно з прикордонниками затримали зловмисника на державному кордоні України при спробі втекти до Російської Федерації.

Слідчими Управління СБУ в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України. Йому оголошено про підозру у вчиненні вищезазначеного злочину.

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх