Коли бойовики підуть у наступ

Бойовики можуть піти в новий наступ на Донбасі, вважає старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк

Бойовики можуть піти в новий наступ на Донбасі, вважає старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк.

На його думку, це пов’язано з провалом плану Росії з приєднання окупованих територій на сході України, пише Апостроф.

«Відсутність роботи і зарплат серед населення негативно впливає на авторитет місцевої  самопроголошеної «влади» і російського уряду, який відмовляється брати їх на постачання. У зв’язку з цим, Кремлю потрібно будь-якими методами перезапустити і активізувати процес на Донбасі. Саме тому російським керівництвом опрацьовується сценарій «реінтеграції ЛНР-ДНР на правах автономії» до складу України », – пояснив експерт.

Читайте: Найближчим часом наступу не буде – Піонтковський (відео)

Разом з тим, як зазначив Октисюк, Україна не поспішає йти на умови Кремля, а відносна пауза у бойових діях йде їй на користь.

«У Кремлі переконані, що якщо Київ буде і далі ігнорувати «реінтеграційні ініціативи», то ДНР-ЛНР буде змушена встановити контроль над адміністративними кордонами Донецької та Луганської областей (які переважно знаходяться під контролем України.- ред.) І почати боротьбу за свою «незалежність» від України. У такому випадку відновлення військових дій на Донбасі фактично неминуче», – підсумував експерт.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх