Знайшли дітей, які заблукали у катакомбах під Одесою

Дві доби у катакомбах під Одесою шукали трьох підлітків

13.10. Підлітків, які загубилися в катакомбах під Одесою, знайшли. Про це повідомляє 112 – Україна.

12.14. Дві доби у катакомбах під Одесою шукали трьох підлітків. Учора до міліції звернулися рідні 15-річної школярки із села Нерубайське про те, що дівчина пішла з дому у суботу та не повернулася.

Правоохоронці встановили, що востаннє її бачили поблизу входу у катакомби разом з двома знайомими хлопцями. За попередньою інформацією, діти могли заблукати у підземеллі. Зараз рятувальники, міліція, кінологи та спелеологи прочісують тунелі.  

Читайте: Чому Саакашвілі погодився

Нагадаємо, підземні ходи поблизу Одеси сформувалися внаслідок видобування так званого каміння -«черепашника». У роки Другої світової війни саме у Нерубайських катакомбах переховувалися партизани. Протяжність підземних ходів складає десятки кілометрів. 

“Надзвичайно важка специфіка цього пошуку. Тому що, пройшовши декілька метрів і повернувши за декілька загибів або кутів, людина-людину вже не чує. У катакомбах середня температура не вище 13 градусів Цельсія”, – сказав т.в.о. начальника ГУ ДСНС в Одеській області Орест Фок.

“Ми провели розвідку, але поки що ніяких слідів ми не виявили. Але оскільки район великий – ми розділилися на групи, у нас є картографія – зараз групи працюють, прочісують район”, – говорить спелеолог Ігор Грек. 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх