Самопіар на крові: підрозділ ЗСУ провів постановочну «зачистку» Мар`їнки

У ході зачистки 6 червня м. Мар’їнка від диверсійно-розвідувальних груп противника один з українських підрозділів провів постановочну «зачистку» окремого району міста на телекамеру. 

У ході зачистки 6 червня м. Мар’їнка від диверсійно-розвідувальних груп противника один з українських підрозділів, який не залучався до цієї операції, провів постановочну «зачистку» окремого району міста на телекамеру. При цьому були зафіксовані факти грубого ставлення до цивільних.

Про це повідомляє прес-центр АТО у Facebook.

Читайте: На передовій багато поранених (відео, карта АТО) 

“Така поведінка людей у військовій формі є неприпустимою і ганьбить честь українського воїна. На думку наших колег – військових журналістів, які на той момент працювали в Мар’їнці, представники цього підрозділу переслідували лише одну мету – самопіар на гарячій темі останніх днів. 

Звертаємо увагу журналістів, що подібна інформація та відеосюжети, які можуть з’явитися в соціальних мережах та Інтернет-ресурсах, не є об’єктивними. Тому просимо Вас, у разі сумнівів у автентичності подібних фото- та відеоматеріалів у своїх програмах, звертатися до Прес-центру штабу АТО”, – зазначається в повідомленні.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх