20% донеччан – на боці “ДНР” та Росії

Більшість людей на Донеччині підтримує Україну, заявив голова обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко

Більшість людей на Донеччині підтримує Україну. Про це заявив голова обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко, виступаючи у програмі “Свобода слова” на ICTV. І додав: лише 20% – на боці терористичної “ДНР” та Росії.

Водночас загрози від самопроголошеної влади бойовиків залишаються високими. Тож у парламенті зареєстровано законопроект, який передбачає припинення доступу товарів і посилює режим контролю за пересуванням людей і вантажів через лінію розмежування.

Читайте: Порошенко заблокує “ДНР” у разі нового наступу

Заступник голови парламенту Андрій Парубій розповів, що головна мета документа – уніфікувати правила перетину лінії розмежування із тимчасово окупованими територіями Донбасу та адмінкордону з Кримом. Політик упевнений: найбільше цього закону бояться контрабандисти, які наживаються на біді людей.

Він також наголосив, що нині на Донбасі велике угруповання супротивника.

Андрій Парубій, заступник голови Верховної Ради України: “В дані дні на території Донецької та Луганської облатсей перебуває найбільше військове угруповання з початку конфлікту, з почтаку агресії, найбільше військове формування російських окупантів і бойовиків”. // ICTV

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх