Путін змінив тактику ведення війни на Донбасі

АТО на Донбасі переходить у війну диверсійно-розвідувальних груп, вважає військовий експерт Олег Старих

АТО на Донбасі переходить у війну диверсійно-розвідувальних груп, вважає військовий експерт Олег Старих, передає 112.ua.

“Війна переходить у зовсім іншу площину. Війна з того, що було раніше, напад великими силами, переходить у війну диверсійно-розвідувальних груп. Тепер Головне розвідуправління, яке буде запускати (воно і так запускає) диверсійно-розвідувальні групи, які будуть просочуватися на територію, в тил наших, і там будуть проводити диверсійні заходи”, – розповів він.

Читайте: Третю світову Путін програє у перші дні битви

При цьому експерт зазначив, що Головне розвідуправління змінює тактику і переходить в роботу диверсійно-розвідувальних груп, а ФСБ починає впритул працювати на території України.”І в Києві, і в Миколаєві, і в Сумах розпочинається розгойдування ситуації. То марш “білих хусточок”, то марш голодних, то марш шахтарів”, – уточнив він.Стариков також зазначив, що ФСБ починає підривну діяльність на території України, особливо в Києві та обласних центрах. При цьому він наголосив, що найбільш вразливі центри – це Харків та Одеса.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх