На Луганщині підірвали залізницю (відео)

На Луганщині підірвали одну зі стратегічно важливих гілок залізниці

Сьогодні після другої години ночі було підірвано залізничну колію на перегоні «Попасна – Роти», що на контрольованій Україною території Луганської області, за кілька кілометрів від лінії розмежування, повідомляє голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

Очевидно, вибухівку заклала й привела в дію ворожа розвідувально-диверсійна група. Вибух стався на 5-6 кілометрі залізниці в напрямку Світлодарська (місто на контрольованій Україною території Донецької області), в результаті пошкоджено близько 300 метрів колії.

Читайте: Залізнична катастрофа у Кривому Розі

“Це одна зі стратегічно важливих гілок залізниці, яка використовується для доставки вугілля з державних підприємств «Первомайськвугілля» та «Лисичанськвугілля» (що на контрольованій Україною території) до Вуглегірської теплоелектростанції в Світлодарську”, – повідомляє керівник Луганщини Геннадій Москаль.

Зараз на місці працюють ремонтні бригади та співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій. Відновлювальні роботи ускладнюються тим, що підходи до залізничної колії в багатьох місцях заміновані.

Завтра до кінця дня рух по залізниці планують відновити.  

Нагадаємо, вчора бойовики підірвали колію під товарним поїздом у Донецькій області.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх