Білорусів під Житомиром заблокували і змусили зняти георгіївські стрічки (фото)

11 червня на автостоянці біля центрального ринку в місті Коростень Житомирської області стався інцидент за участю білорусів 

11 червня на автостоянці біля центрального ринку в місті Коростень Житомирської області стався інцидент за участю білорусів.

Як пише спільнота у Фейсбуці «Наш Коростень», гості з Білорусі залишили там машини, прикрашені «георгіївськими стрічками».

«Це ті стрічки, якими сепаратисти на Донбасі прикрашають свою техніку, ідентифікують своїх бійців і прикрашають псевдо-прапори. Тому не дивно, що вони одразу були помічені активістами міста, які одразу викликали міліцію та СБУ. А щоб білоруси не змогли на своїх машинах втекти, активісти перекрили своїми автомобілями їм виїзд.

Читайте: Крим – Україна, і не пишіть нам більше, – сайт погоди у Білорусі (фото)

Міліція приїхала досить оперативно, оформили протокол і провели з гостями України роз’яснювальну роботу. Білоруси, яких завжди ми приймали привітно, зрізали стрічки тремтячими руками, і пообіцяли, що більше так не будуть », – пише місцевий ресурс і нагадує:

«Нагадуємо, що в Донецьку сепаратизм саме так і починався: спочатку були георгіївські стрічки, скрізь чіпляли прапори РФ, ходили з різними табличками (” Путин спаси! “,” Введи войска” тощо) – і все, зараз там війна ».

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх