Експерт: Захарченко з орденами – «посміховисько з дна» (відео)

Військовий експерт Дмитро Снегірьов прокоментував появу лідера «ДНР» Олександра Захарченка на параді 9 травня у кітелі з орденами

Військовий експерт Дмитро Снегірьов прокоментував появу лідера «ДНР» Олександра Захарченка на параді 9 травня у кітелі з орденами.

«Ще за часів Російської імперії Георгіївський хрест вважався найвищою відзнакою. Це так само, як Герой України», – заявив він в ефірі «Гражданской обороны».

«І от людина, яка приблизно рік перебуває при владі у так званій «ДНР», є повним кавалером Георгіївським – чотири Гергіївських хреста. Це просто дурня, це посміховисько. За мужність, за героїзм в боротьбі з «українською хунтою», і від імені якого народу, від імені якої структури взагалі вручають цей орден? Що – є така держава «ДНР»? Ні, немає. Є така держава «ЛНР»? Знов таки немає», – відзначив Снегірьов.

За його словам, це реальне соціальне дно, яке відчуло себе владою, отримавши автомат, і зараз воно себе реалізовує, при чому реалізовується в тортурах, в розстрілах, в показових безчинствах, у віджимах майна.

 


 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх