МВС: «БРСМ» півтори години приховувало пожежу

Керівництво нафтобази «БРСМ-Нафти», яка загорілася 8 червня у Васильківському районі під Києвом, протягом майже двох годин тягнуло з викликом пожежників

Керівництво нафтобази «БРСМ-Нафти», яка загорілася 8 червня у Васильківському районі під Києвом, протягом майже двох годин тягнуло з викликом пожежників.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Так,за даними відомства, причиною стало побоювання, що пожежники і правоохоронці виявлять факти нелегального змішування палива і присадок, під час якого і розпочалася пожежа.

«Початкове загоряння палива на нафтобазі в селі Крячки відбулося в ході нелегального змішування різних нафтопродуктів і присадок. Керівництво нафтобази, побоюючись, що пожежники і міліціонери, які приїдуть на виклик, виявлять їхні незаконні операції, не повідомляли про пожежу протягом перших півтора годин», – йдеться у повідомленні.

Читайте: «Рятувальник розказав правду про кількість жертв пожежі на нафтобазі (відео)».

Зазначимо, МВС оцінило збитки державі від пожежі у 1,2 млрд. гривень. Наразі ведеться розслідування.

Як пояснили в МВС, на території нафтобази «БРСМ-Нафти»,  з низькоякісної сировини виготовлявся бензин і дизельне паливо нібито «підвищеної якості» з використанням різного роду присадок і добавок, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей (бензолу, метанолу тощо).

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх