Мітингувальники на Хрещатику висунули умови уряду (фото)

Переселенці, що вийшли на мітинг 22 червня на Майдан Незалежності в Києві, озвучили свої вимоги до влади

Переселенці, що вийшли на мітинг 22 червня на Майдан Незалежності в Києві, озвучили свої вимоги до влади.

Жителі Донецька та Луганська вимагають скасувати заборону на автобусні сполучення, а також облаштувати блокпости туалетами, повідомляють «Подробиці».

Крім того, переселенці вимагають забезпечити провезення ліків, а також предметів першої необхідності через лінію розмежування і запобігти кілометровій черзі.

«Як тільки ввели пропускну систему, мої батьки і я отримали перепустки. Вони без проблем раніше перетинали блокпости. Зараз такої можливості немає через скасування громадського транспорту», – прокоментував переселенка з Донецька Ірина.

Читайте: «У Єревані тисячі людей попрямували до президента (стрім, фото)».

«Люди змушені через відсутність громадського транспорту пішки переходити кілометрові відстані, але головне – ніхто не розуміє, що робити далі і як з цією ситуацією жити», – нарікає переселенець з Донецька Костянтин.

Також активісти кажуть, що вони за жорсткий контроль, але проти приниження і просять, щоб влада підтримувала контакти і діалог з переселенцями.

Щоб привернути увагу до цієї проблеми, активісти кажуть, що проводитимуть акції протесту у всіх містах України весь тиждень.

Нагадаємо, раніше сьогодні на Майдані Незалежності в Києві зібралися на мітинг тисячі переселенців.

Фото: Олеся Цибулько/Facebook.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх