Клімкін сказав, коли скасують візи у ЄС (ВІДЕО)

Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом наприкінці літа – на початку осені 2016 року, вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Україна може отримати безвізовий режим з Євросоюзом наприкінці літа – на початку осені 2016 року, вважає міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає Інтерфакс – Україна.

– Я абсолютно впевнений, що реально отримати його влітку – на початку осені, але для цього ми реально повинні виконати те, що повинні виконати: прийняття законів і виконання цих законів, – сказав він журналістам у кулуарах парламенту.

Читайте: Бензин дорожчає

Міністр сподівається, що остаточний, шостий звіт моніторингової місії щодо виконання Україною плану дій щодо лібералізації безвізового режиму з ЄС 15 грудня буде позитивним. За його словами, після цього звіту Європейська комісія почне процес: спочатку буде прийнято рішення в рамках Європейської комісії, потім в рамках інших європейських інституцій.

Він нагадав, що в даний час триває експертиза прийнятих Верховною Радою законів у Європейському Союзі, а також в FATF.

Клімкін заявив, що Україна, станом на 12 листопада, виконала 18 рекомендацій Європейської комісії для лібералізації візового режиму з ЄС.

– Станом на 12 листопада з 54 рекомендацій Європейської комісії повністю виконані 18 рекомендацій, – сказав міністр і додав, що на стадії виконання – ще 36 рекомендацій.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада затвердила антидискримінаційні поправки в законодавство, необхідні для безвізового режиму.

 

 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх