Україна виставить нові літаки і ППО, щоб не було, як у Сирії

Україна, посилюючи свою протиповітряну оборону, модернізує та закупить нові літаки та зенітно-ракетні комплекси, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Україна, посилюючи свою протиповітряну оборону, модернізує та закупить нові літаки та зенітно-ракетні комплекси, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє Укрінформ.

– Пріоритетним завданням саме на 2016 рік буде відновлення потенціалу нашої протиповітряної оборони і наших повітряних сил. Це стосується як модернізації та закупки нових літаків, так, безумовно, це стосуватиметься і модернізації та закупки нових комплексів протиповітряної оборони, які зможуть надійно захистити нашу країну з повітря, – сказав Турчинов.

Читайте: Росіяни спалюють сирійців живцем фосфорними бомбами (ФОТО, ВІДЕО)

Секретар РНБО наголосив на тому, що українська протиповітряна оборона руйнувалася роками, у тому числі в координації з Російською Федерацією.

За його словами, це призвело до того, що “в нас реальні і серйозні проблеми із забезпеченням прикриття і всього українсько-російського кордону і країни в цілому”.

Турчинов також зазначив, що в контексті посилення ППО особливо ретельно аналізуються події у Сирії, де Росія проводить повітряну кампанію.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх