Стало відомо, хто насправді розпалює війну на Донбасі – заява (ФОТО)

Голова Харківсько-Полтавської єпархії розповів, хто розпалює війну на Донбасі і є ідеологом “русского мира” в Україні.


Українська Православна Церква Московського патріархату розпалює війну на Донбасі і є ідеологом “русского мира” в Україні.

Про це розповів голова Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви (УАПЦ), владика Ігор Ісіченко, пише Апостроф.

– Протягом багатьох років УПЦ МП формувала у значного сегменту українського суспільства комплекси національної меншовартості, і наповнювала цей сегмент ідеологією “русского мира”. Без рішучої відмови від українофобської ідеології УПЦ МП приречена на подальше відчуження від українського національного масиву, – заявив Ісіченко.

Читайте: Росією керує не Путін: сенсаційна заява терориста Стрєлкова (+ВІДЕО)

– Поки що єдине, що можна зробити, — вчитися розрізняти адміністративні структури з їх ідеологічним апаратом і рядових віруючих співвітчизників, яких утримують в УПЦ МП як побутовий консерватизм, так і ряд інших факторів. Ці фактори необхідно вивчити, врахувати і з ними рахуватися, – зазначив священнослужитель.

До речі, на думку російського політолога Андрія Піонтковського, всі плани Володимира Путіна, пов’язані з “Новоросією”, провалилися і стали недосяжними.

Фото: Апостроф.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх