Селище підземелля: на що бойовики перетворили Опитне (ВІДЕО)

У селищі Опитному на свята запанувала тиша. Мешканці поспішають приїхати подивитися на свої оселі, а ті, хто залишився,  можуть вийти зі своїх підвалів.

У селищі Опитному на свята запанувала тиша. Мешканці поспішають приїхати подивитися на свої оселі, а ті, хто залишився,  можуть вийти зі своїх підвалів.

Марія Іванівна виїхала з Опитного півтора року тому, у сусідньому селищі винаймає квартиру. Почувши про затишшя на травневі свята, на велосипеді приїхала додому. Подивитися на розбиту квартиру і посадити городину.

Читайте: Атаки кібер-шахраїв: інтернет-спам, сканування карти в магазині

Із семисот людей у селищі лишилося лише 40. Дехто почав повертатися, але дивлячись на розбиті оселі на ніч не залишаються.

Без світла, води та газу Опитне живе вже два роки. Поки тиша – вдень прибирають у подвір’ї, заготовлюють дрова на ніч.

Опитне перетворилося на селище підземелля. Всі люди, які тут залишились, живуть у підвалах і попри затишшя на ліній фронту, не повертаються у власні квартири.

Дивіться: На Вінниччині вимираюче село врятував ягідний бізнес

Тиша в Опитному час від часу переривається вибухами з донецького летовища.

Під час затишшя бойовики розміновують аеропорт і створюють нові укріплення. Аби відвернути увагу українських армійців, прострілюють територію.

Цієї ночі двоє бойовиків намагалися влаштувати диверсію і максимально близько підповзли до українських позицій. Армійці рух помітили, спостерігали, однак вжити заходів навіть не встигли.

Нагадаємо, російсько-терористичні війська пустили в хід міномети і обстріляли опорні пункти українських військовослужбовців.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх