Кримська криза: війська РФ розгорнулися в бойові порядки, підвезли Град

Російські війська на кордоні з окупованим Кримом розгорнулися бойові порядки з метою провокацій.

Російські війська на кордоні з окупованим Кримом розгорнулися бойові порядки з метою провокацій.

Про це агентству InfoResist повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов. 

– Збройні сили Російської Федерації здійснюють демонстративно провокаційні дії на Півночі тимчасово окупованого Криму. У чому це виражається, сьогодні в період з 11 до 14 на Джанкойському напрямку за два кілометри від лінії адміністративного кордону механізована рота на 8-ми БМП розгорнулася в бойові порядки і почала окопуватися і проводити інженерні заходи. Після того, о 14:00 вони згорнули і поїхали назад. 

Водночас на Армянському напрямку в районі КПП Каланчак механізована рота до 100 військовослужбовців на п’яти КАМАЗах прибула і також розгорнулася в бойові порядки і почала проводити інженерні заходи — рити окопи. З 14:15 на Джанкойському напрямку прибула друга рота на автотранспорті і також розгортається в бойові порядки і проводить інженерні заходи, — повідомив він.

Читайте: ФСБ та російська армія влаштували перестрілку в Криму

Також він додав, що буквально нещодавно з’явилася інформація, що на Армянському напрямку прибула одна установка БМ-21 Град.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Росії звинуватила Україну в спробі прориву в Крим. Президент України назвав фантазії Путіна цинічними.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх