Україна готується до широкомасштабного наступу Росії – розвідка

Конфлікт на адмінкордоні з Кримом ще не вичерпаний, є ймовірність широкомасштабного наступу Росії, заявляють у розвідці.

Україна не відкидає ймовірність широкомасштабного наступу Росії, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Володимир Скібіцький.

– Ми не виключаємо таку загрозу, через те здійснюємо всі заходи для того, щоб своєчасно виявити переміщення і можливу підготовку до широкомасштабних дій Російської Федерації, – заявив він в ефірі 112 Україна

Читайте: Кримська криза: плани Путіна в Україні

Речник української військової розвідки також зазначив, що конфлікт на адмінкордоні з Кримом ще не вичерпаний і необхідно спостерігати за діями російської сторони.

– На сьогодні ситуація залишається складною, здійснюються заходи щодо переміщення військ, посилення угруповання, яке розташоване не півночі Криму. Відслідковуємо ситуацію, але конфлікт ще не вичерпаний, – додав Скібіцький.

Нагадаємо,  через загострення ситуації на адмінкордоні з Кримом та у зоні АТО СБУ оголосила про ризик терактів в Україні. 11 серпня Росія вийшла з “нормандського формату” переговорів. 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх