Stratfor: Крим без України – пішак Росії

Політична та економічна ситуація в окупованому Криму стала вразливим місцем Кремля. 

Політична та економічна ситуація в окупованому Криму стала вразливим місцем Кремля.

Про це пише американське аналітичне агентство Stratfor, передає ИноСМИ.

– Проблема з електропостачанням стала лише однією з цілої низки подій, що вплинули на економіку Криму після анексії. Під загрозою опинилася і постачання води на півострів з материкової частини України. Негативно позначилися на кримській економіці і торговельні обмеження, введені між Україною і Росією в результаті їхнього протистояння.

Посилила ці проблеми економічна і фінансова ізоляція внаслідок санкцій, введених проти Росії Сполученими Штатами і Євросоюзом. Повсякденне життя після анексії, безсумнівно, стало для більшості кримчан більш важким. При цьому значно скоротилася кількість приїжджих та обсяги турпотоків на півострів, зокрема з України.

Читайте: Наступні мішені Путіна – Турчинов

Останні події в Криму слід розглядати з урахуванням цих обставин. Півострів тепер глибоко інтегрований в російські силові структури, але політична і економічна ситуація на півострові стала більш складною. Крим, як і раніше в значній мірі залежить від української інфраструктури, що є його вразливим місцем. Ці уразливості Росія прагне мінімізувати, – йдеться в повідомленні.

Раніше аналітики Stratfor визначили, що український воєнний конфлікт, можливо, став ще більш складним.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх