Навіщо Москві провокації у Криму: відповідь СБУ

Російська влада через низку проблем в країні використовує війну і події в Криму заради перемоги на виборах, заявив радник глави СБУ Юрій Тандит.

Російська влада через низку проблем в країні використовує війну і події в Криму заради перемоги на виборах, заявив радник глави СБУ Юрій Тандит.- Треба пам’ятати, що і в Росії, і на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, і в нашому Криму є прості люди, які стають законно чи незаконно виборцями. З огляду на, що економічна ситуація ускладнюється там, нафта в ціні впала, санкції працюють, рейтинг основних політичних сил падає, тому необхідно придумати якийсь привід, – розповідає Обозревателю Юрій Тандит.

За словами радника голови СБУ, цим приводом для Росії є перманентна війна або імітація якихось подій в Криму.

Читайте: 7 аргументів, чому Росія не буде наступати

Нагадаємо, криза у стосунках України і Росії помітно загострилася з 10 серпня. Тоді ФСБ повідомила про нібито терористичний акт з боку України на території окупованого Криму. Згодом, Володимир Путін назвав зустріч нормандської четвірки у вересні безглуздою. До слова, Факти ICTV розібралися, наскільки все серйозно, адже дехто заговорив про велику війну

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх