У Києві запровадять систему електронного запису до лікарів

КМДА планує до кінця 2017 року запровадити в усіх районах столиці систему електронного запису до лікарів первинної ланки.

Про це повідомив 19 квітня заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише Інтерфакс-Україна.

Це стане першим етапом у формуванні єдиного інформаційного простору Києва.

Система має статус пілотного проекту і впроваджена у Подільському районі, підготовка до впровадження системи вже ведеться в Оболонському та Деснянському районах.

За його словами, зараз виникла пауза в поширенні системи, оскільки є питання із забезпеченням медичних закладів комп’ютерами.

Читайте: Як і де отримати безкоштовні ліки

Окрім цього, при впровадженні проекту виявилося, що близько 60% медиків району не володіють комп’ютерами, тому у медичних установах для них були організовані комп’ютерні курси, на яких, в тому числі, медиків навчали навичкам роботи в системі Helsi.

Навчання на таких курсах тривало від двох тижнів для тих, хто володів комп’ютером, до трьох місяців – для тих, хто не володів такими навичками. Навчання пройшло близько 800 подільських медиків.

– Розробники системи координують роботу з Міністерством охорони здоров’я, щоб мати можливість включитися в єдину всеукраїнську електронну систему охорони здоров’я, – уточнив керівник групи впровадження системи Helsi Євген Донець.

Користувачами системи Helsi можуть бути і пацієнти. Система передбачає створення особистого кабінету пацієнта, куди його лікар заносить дані про стан здоров’я, прийомах і призначеннях. Передбачена можливість обміну даними первинної і вторинної ланки. Згодом система об’єднається з високоспеціалізованих клініками третинного рівня.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, що вчені оприлюднили список органів, які сучасній людині вже не потрібні.

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх
ВІТАННЯ!
Будь ласка, допоможіть нам покращити Факти -
поставте 2 чесних галочки:

1.

2. Мені

Будь-ласка, заповніть всі поля