Як Шахтарю вийти в плей-оф Ліги чемпіонів: варіанти

Донецький Шахтар за крок від 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. За два тури до завершення групового етапу донеччани майже гарантували собі плей-офф найпрестижнішого футбольного єврокубка.

Друга поспіль перемога над Феєноордом суттєво покращила шанси гірників на 1/8-му.

У Харкові команда Фонсеки як, і два тижні тому в Ротердамі, пропустила першою. Однак уже за дві хвилини на гол Йоргенсена влучним ударом відповів Ферейра, а ще за 3 хвилини Шахтар уже був попереду.

Дивіться: Промах року – голландський футболіст не влучив у порожні ворота і став зіркою YouTube

Марлос ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч під поперечину воріт гостей – 2:1. По перерві півзахисник збірної України оформив дубль 3:1. Ця перемога гарантувала донеччанам плей-офф ліги Європи і впритул наблизила до Ліги чемпіонів.

До слова, Факти писали про огляд матчу Шахтар – Фейеноорд.