Імунітет допоможуть зміцнити мед, часник, імбир, лимон і кефір.

Імунітет допоможуть зміцнити мед, часник, імбир, лимон і кефір.
Про це повідомляє passion.ru.
Всі свіжі овочі і фрукти допомагають зміцнити імунітет, але є кілька продуктів, які здатні на це більше за інших.
Читайте: Чим кава небезпечна для жінок
Часник
Часник чистить печінку, відновлює організм після перевантажень і бореться зі стресом.
Для зміцнення імунітету корисно їсти часник в свіжому вигляді – у вигляді черемші (пагони часнику) і зубчиками, але багатьох бентежить його запах. Не вживайте його на ніч, щоб зранку не отримати запах з рота. Після їжі ретельно почистіть зуби, тоді проблема запаху вирішиться.
Корисно додавати часник в соуси, м’ясні страви та салати, натирати їм тости. Але якщо ви категорично проти часнику в свіжому вигляді, додайте його в самому кінці варіння або гасіння страви: частина аромату випарується, а користь залишиться.
Імбир
Для стимуляції імунітету імбир застосовують у вигляді приправ до різних страв – його додають в суп або кашу, м’ясні страви, приправляють їм курку. Сік імбиру служить заправкою для салату або основою соусу. Відомі цукерки з імбиром і гарячі напої, алкогольні напої.
Сік імбиру служить заправкою для салату або основою соусу.
Відмінний ефект має чай з імбиром, він бореться з інфекціями і стимулює клітини на боротьбу з вірусами. В імбирний чай для посилення ефекту можна додати мед або лимон.
Лимон
Стимуляція імунітету проявляється за рахунок високої концентрації в лимоні вітаміну С, проте, він зберігається в свіжих плодах і соку, а при термічній обробці або тривалому контакті з повітрям руйнується. Тому сік лимона необхідно додавати в воду або содову і тут же випивати, а чай пити, закушуючи лимоном.
Якщо в день ви будете з’їдати по часточці лимона, це дозволить вам отримати заряд бадьорості і порцію вітаміну С для підтримки імунного захисту. Корисно для імунітету і пропустити лимон через м’ясорубку або подрібнити в блендері і змішати з медом, і є цю суміш двічі на день.
Мед
Мед має протизапальну, імуностимулюючу, ранозагоювальну і антистресову дію.
Мед буває різних сортів, в нього додають трави і ягоди, що підсилюють його цілющі ефекти в кілька разів. Мед при застуді допомагає швидше видужати, а якщо ви візьмете за правило з’їдати щодня по ложці цієї солодощі, будете менше хворіти.
Корисно приймати натуральний мед вранці і перед сном, популярний мед зі звіробоєм, з малиною і лимоном, липовий мед.
Кефір
Кефірний грибок має властивість поліпшувати травлення і підтримувати захист кишечника від проникнення в нього бактерій. За рахунок кальцію і вітаміну D, він зміцнює кістки і допомагає кровотворенню, стимулює синтез захисних антитіл в крові і боротьбі вірусами.
Пийте свіжий кефір, який має короткий термін придатності і живу мікрофлору. В ідеалі необхідно взагалі робити добовий кефір будинку з закваски і цільного молока, і через добу з моменту сквашування пити його по склянці на ніч. У такому кефірі користь для імунітету максимальна.
Раніше ми писали про 15 смачних дієтичних продукти, які можна їсти після шостої.