Кияни перемогли турків

“Динамо” (Київ) виграло в четвер у гостях у турецького “Бешикташа” з рахунком 4:1 у 1/16 Ліги Європи.

Рахунок у матчі відкрив півзахисник київського клубу Огнен Вукоєвич на 27- й хвилині матчу, але до кінця першого тайму – на 38- й хвилині рахунок зрівняв португальський півзахисник “Бешикташа” Рікардо Куарежма.

У другому таймі на 50-й хвилині гол за “Динамо” забив Андрій Шевченко, а на 54-й хвилині рахунок до 3:1 довів нігерійський захисник “Динамо” Аїла Юсуф.

Фінальну крапку в матчі, заробивши й реалізувавши пенальті, на 90- й хвилині поставив Олег Гусєв. Гусєв також віддав 2 результативні передачі, з яких забивали гравці “Динамо”.

Матч-відповідь пройде 24 лютого на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського//Інтерфакс-Україна

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.