У Німеччині футбольні вболівальники побилися з поліцією

8 поліцейських і двоє уболівальників отримали травми під час заворушень, що виникли після матчу другого дивізіону чемпіонату Німеччини з футболу між “Ганзою” /Росток/ і “Санкт-Паулі”.

8 поліцейських і двоє уболівальників отримали травми під час заворушень, що виникли після матчу другого дивізіону чемпіонату Німеччини з футболу між “Ганзою” /Росток/ і “Санкт-Паулі”. Поразка з рахунком 1:3 викликала гнів у вболівальників “Ганзи”, які вирішили виплеснути його на вулицях міста. Зокрема, автобус з поліцейськими і кількома шанувальниками “Санкт-Паулі” закидали камінням. У результаті після матчу було затримано 33 вболівальників команди з Ростока. Загалом на гру було мобілізовано 2 тис поліцейських. Матч переривали під час першого тайму на десять хвилин після того, як уболівальники “Ганзи” закидали поле петардами і фаєрами. Тепер на “Ганзу” чекає суворе покарання від Німецького футбольного союзу.