“Шахтар” “випав” із боротьби за єврокубки

Донецький “Шахтар” у 5-му турі Ліги чемпіонів програв на своєму полі португальському “Порту” і втратив всі шанси поборотися за вихід у Лігу Європи.

Матч, що проходив у середу ввечері в Донецьку на “Донбас-арені”, завершився з рахунком 0:2 на користь чемпіона Португалії. На 79-ї хвилині лідер атак “Порту”, бразилець Халк використав вихід один на один. А на 90-й хвилині румунський захисник “Шахтаря” Разван Рац зрізав простріл суперника у власні ворота.

Після цієї гри донецький клуб втратив шанси посісти третє місце в своїй групі G, що дає право грати в Лізі Європи. Інтерфакс

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.