Вболівальника “Аякса”, що напав на голкіпера, засудили

Кубкова зустріч, що пройшла 21 грудня на “Амстердам Арені”, була перервана на 36-й хвилині. Фанат “Аякса” вибіг на поле і спробував атакувати голкіпера Альварадо, але воротар збірної Коста-Ріки ударом ноги уклав хулігана на газон, після чого ще двічі штовхнув його.

Арбітр матчу вилучив голкіпера з поля, що викликало бурю протестів у стані “Алкмара”, в підсумку команда відмовилася догравати зустріч.

Окружний суд Амстердама заборонив 19-річному фанатові відвідувати всі матчі “Аякса”, АЗ і національної збірної Голландії в найближчі два роки. Два місяці піврічного терміну винесені умовно, проте будуть застосовані в тому випадку, якщо в найближчі два роки вболівальник повторить подібний напад.

Кубкова зустріч команд перенесена на 19 січня і буде зіграна при порожніх трибунах. Усі попередження, отримані футболістами в матчі, включаючи червону картку Альварадо, будуть скасовані. “Аякс” також зобов’язали виплатити штраф у розмірі 10 тисяч євро.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.