“Динамо” розпочало рік з перемоги

Лідер чемпіонату України продовжує підготовку до другої частини сезону.”Динамо”, перебуваючи в Іспанії, приймає участь в турнірі Football Impact CUP 2012. У першому поєдинку підопічні Юрія Сьоміна завдали поразки швейцарському клубу “Янг Бойз”, перегравши суперника в серії післяматчевих пенальті.

Спочатку перевага була на боці швейцарської команди, що й призвело до першого голу. У середині першого тайму Деген скористався помилкою захисників “Динамо” і, увійшовши до штрафного майданчика, пробив по воротах Коваля – 1:0.

Автором першого гола киян став Андрій Ярмоленко. На 37-й хвилині динамівці отримали право на стандарт недалеко від лінії штрафного майданчика, і Ярмоленко пробив в дев’ятку воріт “Янг Бойз”. Однак на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь швейцарців – контратаку завершив точним ударом Нуззоло.

Уникнути поразки “Динамо” вдалося незадовго до фінального свистка. У штовханині біля воріт найспритнішим виявився Ескобар – 2:2. Кияни могли не доводити справу до пенальті, але Рибалка в компенсований час не зміг точно пробити зі штрафного метрів з 17-ти, потрапивши в стінку.

І все ж у серії пенальті “Динамо” зуміло вирвати перемогу – 4:2. Наступний матч на турнірі кияни проведуть 25 січня. Суперником підопічних Юрія Сьоміна стане переможець пари “Відеотон” (Угорщина) – “Екранас” (Литва).//Террикон

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.