“Металіст” прорвався до 1/4 фіналу Ліги Європи

Харківський “Металіст” зумів здобути вольову перемогу на полі грецького “Олімпіакоса” з рахунком 2:1 і пробився в чвертьфінал Ліги Європи УЄФА.

На 15-й хвилині після подачі з лівого флангу рахунок відкрив ударом головою захисник господарів Іван Маркано.

На 77-й хвилині у “Металіста” був шанс зрівняти рахунок, але нападник збірної України Марко Девіч не зміг реалізувати пенальті.

На 81-й хвилині харків’янам вдалося вразити ворота греків – відзначився аргентинський захисник Крістіан Вільягра.

А через п’ять хвилин М.Девіч зумів переправити м’яч у ворота після подачі кутового.

Перший матч між цими командами, який відбувся 8 березня у Харкові завершився з рахунком 1:0 на користь Олімпіакоса. Тому український клуб пройшов далі за рахунок більшої кількості голів, забитих на чужому полі.

Таким чином, “Металіст” домігся найбільшого успіху в історії своїх виступів у єврокубках. Підопічні Мирона Маркевича залишаються єдиним представником України на євроарені в нинішньому сезоні.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.