«Барселона» здобула Кубок короля з футболу

“Синьо-гранатові” продовжують грати у футбол, непідвладний багатьом іншим клубам

“Барселона” здобула в п’ятницю блискучу перемогу у фіналі Кубка короля з футболу.

“Синьо-гранатові” продовжують грати у футбол, непідвладний за технічною досконалістю і тактичним мисленням багатьом іншим клубам.

Перемога у фінальному матчі над “Атлетиком” з Більбао з рахунком 3:0 далася “Барселоні” досить легко.

Каталонська команда, якій пішла на користь майже двотижнева перерва після завершення національного чемпіонату, почала матч у дуже швидкому темпі, виглядала переконливо.

Здавалося, що гравці “Барси” вирішили тріумфально провести свого тренера. Націлені на ворота Ліонель Мессі, Педро Родрігес і Алексіс Санчес весь час тримали в напрузі оборону “Атлетика” і змушували її помилятися.

Двічі в першому таймі сильними і дуже розумними ударами вразив ворота суперника Педро. Не пішов з поля без гола і Лео Мессі.

Ще до кінця першої 45-хвилинки він забив свій 73-й м’яч в офіційних іграх в цьому сезоні. Треба віддати належне “Атлетіко”. Явно поступаючись класом “Барселоні”, молода команда з Більбао не припинила боротьбу і в другому таймі завдала чимало клопоту обороні суперника.

Втім, захисники “синьо-гранатових” жодного разу не дали засумніватися в тому, хто ж стане переможцем у цьому матчі.