Україна розгромила Естонію 4:0

Національна збірна України з футболу розгромила в товариському матчі в австрійському місті Куфштайн команду Естонії з рахунком 4:0.

Національна збірна України з футболу розгромила в товариському матчі в австрійському місті Куфштайн команду Естонії з рахунком 4:0.Команда Олега Блохіна вийшла на матч у такому складі: П`ятов, Селін, Хачеріді, Михалик, Гусєв, Тимощук, Назаренко, Коноплянка, Ярмоленко, Воронін, Девіч.Весь перший тайм українці володіли перевагою. Вже на 9-ій хвилині після класної передачі Сергія Назаренка Андрій Ярмоленко ударом в одне торкання вразив ближній верхній кут воріт естонців. Подальший натиск “жовто-синіх” приніс ефект наприкінці тайму. Спочатку на 34-й хвилині Ярмоленко заробив пенальті, який реалізував Олег Гусєв. А за п’ять хвилин комбінацію за участю Андрія Ярмоленка і Марко Девіча точним ударом головою завершив Андрій Воронін.Після перерви у складі команди Олега Блохіна замість Ярмоленка, Вороніна, Девіча і Михалика з’явилися Шевченко, Алієв, Мілевський і Ракицький. Пізніше Назаренка замінив Селезньов, Гусєва – Бутко.Останній гол у цій зустрічі був забитий на п’ятій хвилині другого тайму. Андрій Шевченко в штрафному майданчику обіграв двох суперників і прострілив у центр на Артема Мілевського, якому залишалося лише влучити у ворота. Надалі українці впевнено довели матч до перемоги.Як відомо, збірна Естонії до останнього боролася за вихід у фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року, але поступилася Ірландії в матчах плей-оф, які проводилися серед команд, що посіли другі місця в своїх відбіркових групах.Не так давно, в жовтні 2011 року Україна обіграла Естонію в Таллінні з рахунком 2:0.5 червня збірна Естонії зіграє із суперником України на груповому етапі Євро-2012 Францією.