«Динамо», «Дніпро», «Металіст» і «Шахтар» одночасно перемогли

Лідери чемпіонату України з футболу в неділю виграли свої виїзні матчі

Лідери чемпіонату України з футболу в неділю виграли свої виїзні матчі в 20-му турі національної першості.

Донецький “Шахтар” мінімально переміг в Полтаві “Ворсклу”. Єдиний гол на рахунку бразильця Луіса Адріано на 19-й хвилині зустрічі.”Дніпро” переміг в Ужгороді “Говерлу” завдяки голу Романа Зозулі в середині другого тайму.

“Металіст” обіграв в Києві “Арсенал” з рахунком 2:1.

На другій хвилині рахунок у матчі відкрив аргентинський півзахисник Хосе Соса. На сьомій хвилині півзахисник “канонірів” Ярослав Мартинюк зрівняв рахунок.

Але вже через п’ять хвилин бразилець Жажа знову вивів харків’ян вперед і цей гол виявився переможним.

Київське “Динамо” обіграло в гостях “Волинь” з рахунком 2:0. Голи забивали у другому таймі Андрій Ярмоленко і Денис Гармаш.

Після 20 турів “Шахтар” лідирує в чемпіонаті з 57 набраними очками. У “Дніпра” – 44 пункти, “Металіст” набрав 42, “Динамо” – 41.