Помилка бразильця коштувала «Шахтарю» перемоги над «Порту»

«Шахтар» кваліфікувався в плей-оф турніру з другого місця.

Останній тур групового етапу Ліги чемпіонів в групі Н нічого не вирішував. «Шахтар» кваліфікувався в плей-оф турніру з другого місця, і на останок йому довелося битися з «Порту» – переможцем групи.

«Гірники» в Португалії зіграли унічию – 1:1! Варто відзначити, що три «стовпи» «Шахтаря» – Даріо Срна, Олександр Кучер і Луїс Адріано – пропускали гру через дискваліфікацію.«Шахтар» зіграв на хорошому рівні. Атакували частіше господарі, однак і «гірники» мали свої шанси.

Наприклад, супермомент в першому таймі, який створив Бернард, увійшовши в штрафний майданчик, але так і не наважився на удар. Або ще раніше Олександр Гладкий не замкнув 100-відсотково голевий простріл з флангу від В’ячеслава Шевчука.

Другий тайм для команди Мірчі Луческу почався прекрасно – на 50-й хвилині м’яч забив Тарас Степаненко. Сталося це після подачі з кутового.

Хвилин через 10 Алекс Тейшейра міг «закінчувати» гру, але запоров майже чистий вихід один на один з воротарем.У середині другого тайму «Порту» трохи загубився. У почуття господарів призвів момент Мартінса Інді, який потрапив у поперечину після удару головою.

Пропустив “Шахтар” після невдалої гри Фернандо , який невдало прийняв м’яч на груди, таким чинном віддавши результативну передачу на суперника.

Склад «Порту»: Фернандес, Майкон, Маркано, Сандро, Евандро, Рубен Невеш (Інді, 41), Куарежма, Кинтеро (Олівер Торрес, 69), Адріан (Келвін, 53), Рікарду, Абубакар.

Склад «Шахтаря»: Пятов, Шевчук, Ракицький, Кривцов, Ілсіньо, Степаненко (Фернандо), Фред, Бернард (Тайсон, 66), Коста (Марлос, 66), Тейшейра, Гладкий.Голи: Степаненко (50) – Абубакар (87)

Попередження: Куарежма (8), Маркано (64) – Ракицький (19), Степаненко (43).

У парралельному матчі групи Н «Атлетик» вдома переміг БАТЕ – 2:0.

Жеребкування плей-оф відбудеться 15 грудня.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.