«Дніпро» сенсаційно виходить в плей-оф Ліги Європи (відео)

«Дніпро» в Києві здолав «Сент-Етьєн».

«Дніпро» в Києві здолав «Сент-Етьєн». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь дніпропетровського клубу. Таким чином “Дніпро” виходить у наступний етап Ліги Європи також завдяки нічиїй у матчі “Карабах” – “Інтер”.

Підопічні Маркевича спробували на перших хвилинах розіграти м’яч до вірного. Завершальний удар Кравченка блокував захисник Сент-Етьєна. В одному з епізодів гравець гостей зіграв прямою ногою проти Влада, суддя фол помітив, але вирішив картку не витягувати. На 14 хвилині Коноплянка виграв забіг у гравця Сент-Етьєна, віддав передачу на 11 метрів, м’яч ліг на ногу Калінічу, хорват пробив потужно, але неточно.

Середина тайму пройшла у рівній боротьбі, команди пішли на перерву за рахунку 0:0. У дебюті другого тайму Федецький грубо зіграв проти Бризона, за що був покараний гірчичником.

Читайте: Геращенко радить побитим у Києві французам подумати про «Містралі»

На 57 хвилині гравець Сент-Етьєна, виходячи сам на сам з Бойком, не зумів вразити ворота кіпера збірної України. Пішла ще одна хвиля від французів. У наступному епізоді спочатку Дніпро врятував Бойко, потім Федецький з лінії воріт виніс м’яч!

На 65 хвилині Федецький пішов вперед і заробив небезпечний стандарт біля воріт Рюффье. У цьому епізоді Монне-Паку отримав жовту картку. Ротань пробив у поперечину, потім м’яч від гравця Сент-Етьєна відскочив до Федецького, гравець збірної України пробив над воротарем – 1:0! Потім замість Зозулі на полі з’явився Гама, замість Шахова вийшов Матеус. Бруно Гама відразу ж пішов в атаку, обійшов двох гравців гостей і непогано прострілив, але захисник Сент-Етьєна, зігравши на випередження, виніс м’яч.

Ближче до 70 хвилини Ротань з флангу прострілив на вільного Гаму. Бруно з кількох метрів пробив у поперечину!

За шість хвилин до закінчення матчу Дніпро створив ще один небезпечний момент! Коноплянка п’ятою відпасував на Гаму, той прострілив, але ні Калініч, ні Матеус не зуміли вразити порожні ворота французів!

Таким чином, Дніпро в Києві здолав Сент-Етьєн, переможний гол забив Федецький.

Склад «Дніпра»: Бойко, Влад, Дуглас, Федецький, Кравченко, Чеберячко, Шахов (Бруно Гама, 67), Ротань, Коноплянка, Зозуля (Матеус, 67), Калініч.Склад «Сент-Етьєна»: Рюффье, Теофіл-Катерин, Погба, Перрен, Бризон, Лемуан, Диоманде, Градель, Монне-Паці, Молло (Амума, 61), Волфсвінкель.Попередження: Зозуля, Федецький, Перрен, Волфсвинкел.

//Dynamo-kiev.comФото: fcdnipro.ua

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.