«Динамо» б’є «Стяуа» ногами Ярмоленка і Ленса

Завершився груповий етап Ліги Європи.

Завершився груповий етап Ліги Європи. Раніше дніпропетровський «Дніпро» сенсаційно застрибнув на останню «сходинку» потяга, який їде в плей-оф.

«Динамо» і «Металіст» завершили матчі ближче до півночі.

«Динамо» в статусі лідера групи J гостювало в Бухаресті у “Стяуа”. Киян влаштовувала нічия, щоб точно закінчити групу на першому місці, румунів – тільки перемога, аби обійти в турнірній таблиці данський «Ольборг».

Гості перевиконали завдання – 2:0!

Читайте: Як у Києві били французьких фанатів (відео)

Забивати за «Динамо» зобов’язаний був Артем Кравець ще в першому таймі. Проте вирішальним у матчі став пас Сергія Сидорчука на Андрія Ярмоленка. А гол Ленса під завісу матчу став приємною родзинкою.

До слова, це 12 гол Ярмоленка в 22 поєдинках сезону!  Одним із найкращих на полі був Олександр Шовковський, якому вдалися кілька блискучих сейвів.

Склад «Динамо»: Шовковський, Бурда, Драгович, Хачериді, Гусєв, Велозу (Сидорчук, 65), Рибалка, Бельханда (Буяльський, 81), Ленс, Ярмоленко, Кравець (Мбокані, 79).

Гол: Ярмоленко (71), Ленс (90+2).

У парралельно матчі групи «Ольборг» на виїзді поступився португальському «Ріу Аве» – 0:2.

З Лігою Європи прощався харківський «Металіст». Харків’яни у Львові приймали бельгійський «Локерен». Дверима не грюкнули, програвши 0:1. Гол українці пропустили на 16-й хвилині. «Метал» виглядав непогано, але удача, як кажуть, любить найсильніших.

Склад «Металіста»: Горяїнов, Березовчук, Пшеничних, Осман, Болбат, Красноперов, Ткачук, Радченко (Костюк, 88), Кобін, Ребенок, Гоменюк.

У паралельному матчі групи L «Легія» у Варшаві перемогла турецький «Трабзонспор» – 2:0.

Жеребкування плей-оф відбудеться у понеділок, 15 грудня.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.