Ворскла сенсаційно вилітає з Ліги Європи (ВІДЕО)

Полтавська Ворскла поступилася хорватській Локомотиві й достроково вилетіли з єврокубків.

Полтавська Ворскла поступилася хорватській Локомотиві й достроково вилетіла з єврокубків.

Другий рік поспіль полтавчани не можуть подолати третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи. Цього разу перепоною для команди Сачка став скромний хорватський колектив Локомотіва.

Вже на першій хвилині гості відкрили рахунок, Бочкай вдало реалізував контратаку. Після пропущеного м’яча зелено-білі перехопили ініціативу й могли забити гол у роздягальню. Та Хльобас із позначки не зміг переграти кіпера Локомотіви.

По перерві Ворскла таки встановила статус-кво (автоголом відзначився Перич) та вже за чотири хвилини Шуст удруге виймав м’яч із сітки власних воріт після удару Фіоліча.

Добив Ворсклу Перич. За 15-ть хвилин до кінця зустрічі Чеснакову вдалося скоротити різницю в рахунку до мінімуму, але на більше команду Сачка не вистачило.

3:2 – і Ворскла прощається з Лігою Європи.

Ворскла – Локомотіва – 2:3

Голи:  Перич (аг), 49, Чеснаков, 74 – Бочкай, 1, Фіолич, 53, Перич, 65.