Чорний день для України в Ріо: підсумки за 7 серпня

Українські атлети у другий день змагань на Олімпійських іграх повністю провалалися, не зумівши поборотися за медалі у семи дисциплінах із восьми.

Дзюдо

Зокрема, найбільшим розчаруванням став дзюдоїст Георгій Зантарая, котрий у ваговій категорії до 66 кг поступився португальцю Сержіу Олейнику — 0:1s3.

Велоспорт

Шосе. Жінки. Групова гонка

У цій дисципліні Україну представляла Анна Соловей, яка посіла 36 місце, поступившись олімпійській чемпіонці 9.45 хв.

Стрільба

Пневматичний пістолет (жінки), 10 метрів

Олена Костевич посіла в кваліфікації 28-е місце з результатом 378 очок і не потрапила у фінал.

Стрільба з лука

Командна першість (жінки), 1/8 фіналу

Україна — Японія— 2:6 (54:53, 54:55, 53:54, 53:55).

Українки вдало розпочали поєдинок, але в підсумку поступилися. Справедливості заради відзначимо, що Японія — найсильніший суперник у 1/8 фіналу.

Теніс

Жінки. Парний розряд. 1-й раунд

Людмила і Надія Кіченок – Ксу / Жень (Китай) — 0:2 (0:6, 3:6);

Еліна Світоліна / Ольга Савчук – Андреа Главацкова / Люсі Градецька (Чехія) — 1:2 (6:7 (1:7), 6:1, 4:6)

Чоловіки. Парний розряд. 1-й раунд

Ілля Марченко / Денис Молчанов — Фабіо Фоньїні / Андреас Сеппі (Італія) — 0:2 (4:6, 3:6)

Бокс

Чоловіки. До 81 кг. 1/16 финалу.

Денис Солоненко — Теймур Маммадов (Азербайджан) — 0:3 (28:29, 28:29, 28:29)

Настільний теніс

Чоловіки. Одиночний розряд. 2-й раунд.

Єдиний представник від України, котрий не втратив шанси на медаль. Коу Лей вийшов до 1/8 олімпійського турніру.

Коу Лей — Омар Ассар (Єгипет) – 4:3 (11:5, 9:11, 13:11, 9:11, 7:11, 12:10, 11:8)