PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Олімпіада 2016: розклад України на 8 серпня

У третій день Ігор українські спортсмени поборються за медалі у стрільбі, фехтуванні, стрибках у воду і спортивній гімнастиці.

У третій день Ігор українські спортсмени поборються за медалі у стрільбі, фехтуванні, стрибках у воду і спортивній гімнастиці.

Найбільші очікування вітчизняні вболівальники покладають на фехтування та спортивну гімнастику, де збірну України будуть представлять лідери – Ольга Харлан й Олег Верняєв.

Також хороші шанси поборотися за медаль має гімнаст Ігор Радівілов, який вважається фаворитом в опорному стрибку.

Календар збірної України на Олімпіаді (час київський):

Стрільба, чоловіки

Дисципліна: пневматична гвинтівка, 10 метрів

Учасники: Сергій Куліш, Олег Царьков;

Початок кваліфікації – 15:00, фінал – 18:00.

Фехтування, жінки

Дисципліна: шабля, індивідуальні змагання;

Поєдинок: Олена Кравацька (Україна) – Ібтіхадж Мухаммад (США);

Поєдинок: Аліна Комащук (Україна) – Роселла Грегоріо (Італія);

Поєдинок: Ольга Харлан (Україна) – (суперник невизначений);

Початок 1/16 фіналу – 16:00, фінал – 23:45.

Стрибки у воду, чоловіки

Дисципліна: синхронна вишка, 10 м. Фінал;

Учасники: Максим Боргів, Олександр Горшковозов;

Початок: 22:00.

Спортивна гімнастика

Дисципліна: командне багатоборство;

Учасник: збірна України (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Андрій Сенічкін, Владислав Грыко, Максим Сімянків);

Початок: 22:00.

Немедальні змагання:

Настільний теніс, жінки 3-й раунд;

Матч: Тетяна Біленко (Україна) – Чи Хо Чін (Гонконг);

Початок – 16:00.

Бокс, чоловіки

Вага: до 75 кг. Попередній раунд;

Бій: Дмитро Митрофанов (Україна) – Крістіан Мбилли (Франція);

Початок – 18:45.

Гребний слалом, жінки

Дисципліна: байдарка-одиночка, відбірковий етап

Учасниця: Вікторія Вус;

Перший заїзд – 19:10. Другий заїзд – 21:00.

Читайте: Чорний день для України в Ріо: підсумки за 7 серпня

Стрільба з лука, чоловіки

Вид програми: індивідуальний залік, 1/32 фіналу;

Поєдинок: Віктор Рубан (Україна) – Хендра Пурнама (Індонезія);

Початок – 21:00.

Стрільба з лука, жінки

Вид програми: індивідуальний залік, 1/32 фіналу;

Поєдинок: Вероніка Марченко (Україна) – Лаура Нурмсалу (Естонія);

Початок – 22:57.

Теніс, жінки

2-й раунд;

Матч: Еліна Світоліна (Україна) – Хезер Уотсон (Великобританія);

Час – близько 22:00.

Баннер

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка