Мексиканська команда програла кубок через шокуючий автогол

Аргентинський захисник футбольного клубу Толука Сантьяго Гарсія перекинув власного воротаря на останніх хвилинах фіналу Кубка Мексики проти клубу Некакса.

Відео автоголу опубліковано на Youtube-каналі Resumen Mx.

Матч пройшов у ніч на 12 квітня. На 87-й хвилині зустрічі за рахунку 0:0 Гарсія спробував перехопити верхову передачу в свою штрафну і зрізав м’яч у власні ворота. Після помилки 29-річного аргентинця футболісти Толуки не зуміли відігратися, пише Lenta.ru.

Читайте: Автогол року: голкіпер з розмаху закинув м’яча у власні ворота

Два гравці отримали прямі червоні картки в доданий арбітром час.

Нагадаємо, каталонська Барселона встановила рекорд за автоголами.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.