PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

У Москві після уколів осліпли пацієнти клініки

Пацієнти однієї з офтальмологічних клінік у Москві втратили зір після уколів. Справою зайнявся Слідчий комітет.

– За даними ЗМІ, дев’ять пацієнтів однієї зі столичних офтальмологічних клінік втратили зір під час надання їм медичних послуг. У повідомленнях також ідеться, що можливою причиною втрати зору громадянами було введення неякісного лікарського засобу, — йдеться в повідомленні СК.

В рамках перевірки слідчі опитають пацієнтів, персонал клініки, у тому числі посадових осіб, відповідальних за придбання і зберігання лікарських препаратів. Вивчать і хімічний склад введеного препарату.

ЧитайтеУ Москві обстріляли поїзд метро

За даними ЗМІ, постраждали пацієнти НДІ очних хвороб ім. Гельмгольца після ін’єкції препарату Авастін, який є аналогом дорожчого препарату.

До слова, в Україні 37 осіб померли через отруєння сурогатним алкоголем, ще кілька – осліпли.

Фото: ponchikov.net

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка