PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLnZlcnRhbWVkaWEuY29tL291dHN0cmVhbS11bml0LzIuMDEvb3V0c3RyZWFtLXVuaXQubWluLmpzIj48L3NjcmlwdD4=

Ярош очолить ДУК Правий сектор, – заява

Народний депутат Дмитро Ярош дав роз’яснення щодо відставки з посади Провідника НВР Правий Сектор.


Народний депутат Дмитро Ярош дав роз’яснення щодо відставки з посади Провідника НВР Правий Сектор.

Текст заяви він опублікував на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Він зазначив, що новина викликала неабиякий резонанс не тільки серед членства Руху, але й серед великої частини українського суспільства й дав пояснення.

– Нічого катастрофічного для Правого сектору у цій відставці немає: наша Організація, з моменту свого заснування робила ставку не на особу, а на українську національну ідею та ідеологію українського націоналізму. Саме тому відхід будь-кого від керівництва Рухом, партією, Добровольчим корпусом не означає припинення їх існування або ослаблення нашої боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу, – роз’яснив Ярош.

Окрім того він додав, що не розглядав і не розглядаю можливу свою участь у будь-яких інших політичних та громадських організаціях.

– Нічого кращого за Правий сектор, на мою суб’єктивну думку, у двадцять першому сторіччі українці не витворили, – каже політик.

– Наш Рух – далеко не ідеальна організація, в якій є безліч «плюсів» і немало «мінусів», ми всі не ангели, а живі грішні люди, тому робимо дуже багато помилок. Справді, в Проводі Руху останнім часом існувало два погляди на розгортання революційної боротьби проти внутрішнього ворога, – додає Ярош.

Читайте: У Правому секторі – переворот

– Свою ж позицію я озвучував неодноразово в багатьох інтерв’ю: насильство – це крайня форма спротиву; поки не використані всі політичні мирні методи впливу, йти шляхом ліквідації існуючого владного режиму неможна, тим більше в умовах зовнішньої агресії сатанинської московської імперії та неготовності українських націоналістів до взяття максимальної повноти влади в державі, – запевнив Ярош.

Однак, не побратими ПС, поділяють точку зору Яроша.

– Я їх розумію і не виключаю, що помиляюсь в оцінках та висновках. Але позицію свою зараз не зміню: треба максимально розбудовувати організаційні структури, постійно розширяти коло прихильників ПС, проводити роботу в державних управлінських структурах, ЗСУ, СБУ, МВС, СЗР тощо, виявляючи людей, які здатні, при приході націоналістів до влади, провести революційні зміни та швидко і якісно покращити як стан народу, так і держави, зробити Україну геополітичним фактором та дати перспективу нашим дітям і онукам.

Так – це титанічна праця, але без неї ми приречені, навіть при зміні прізвищ, у владних кабінетах на щиро українські і дуже націоналістичні, весь час топтатися на місці, що призводить до стагнації та, врешті, може закінчитися втратою держави і ми отримаємо ще десятки, а може й сотні років тотальної бездержавності, – наголошує він.

– Зараз же я рекомендую всьому активу і бійцям НВР ПС видихнути, осмислити пройдений шлях і спробувати чітко окреслити наше майбуття. При цьому, треба користуватися головними критеріями – Бог, Україна, Свобода, – додав Ярош.

На його думку, багато злободенних питань може бути вирішено на Всеукраїнському з’їзді Руху, учасниками якого мають бути представники всіх, без виключення, структурних підрозділів НВР, всіх областей, делегації від закордонних представництв.

– Я рекомендую негайно створити Всеукраїнську робочу групу по підготовці З’їзду НВР ПС, в яку ввести Андрія Тарасенка «Пилипася», Андрія Шараскіна «Богему», Валерія Чоботаря «Гатила» та інших авторитетних для всього Руху особистостей. Вони вже будуть вправі визначати робочі підгрупи по напрямах, готувати необхідні конференції тощо, – додав Ярош.

Ярош пропонує провести Всеукраїнський з’їзд НВР ПС в кінці січня 2016 року.

– Роботи дуже багато і її треба зробити мудро, виважено і ефективно, тоді вона дасть результат для української нації, – наголосив нардеп.

Крім того Ярош додав, що бере на себе командування Штабом Корпусу, 5-им, 8-им батальйонами та батальйоном «Госпітальєри». 

Завантаження...
Завантаження...
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх