1 тис. грн за 1 урок репетитора. Де і за скільки підготуватися до ЗНО 2017

До ЗНО залишилось менше тижня. Тож батьки і випускники нині живуть у шаленому ритмі – готуються, як можуть. Тисячі гривень йдуть на різноманітних репетиторів, аби набрати омріяні бали.

Від 100 грн і вище – обійдеться година занять із біології, географії, фізики та хімії. На 50, а то й 100 грн більше доведеться викласти за урок з історії, математики, української чи іноземної мови.

Хочете відправити свою дитину до елітного викладача англійської, приміром з британським дипломом, готуйтесь за репетиторство заплатити від п’яти сотень, а то й до 1000 гривень – за одне заняття.

Самотужки якісно підготуватися до ЗНО вдається одиницям, каже педагог. Та все ж такі вундеркінди є, це учні які вчаться успішно впродовж усіх років.

Інтернет рясніє оголошеннями охочих допомогти вашій дитині отримати багаж знань.

Окрім індивідуальних уроків із викладачем, свої послуги пропонують і так звані підготовчі курси при ВИШах, і спеціалізовані освітні центри.

Дивіться: Як отримати компенсацію за невикористану субсидію: інструкція та скільки заплатять

Такі курси коштуватимуть дешевше, ніж урок сам на сам. До прикладу, двогодинне заняття з предмету двічі на тиждень впродовж 4-х місяців обійдеться у півтори тисячі гривень.

Для вступу у ВИШ необхідно скласти щонайменше три дисципліни. Аби відправити свою дитину на індивідуальні заняття з репетитором, батькам доведеться викласти кругленьку суму.

До слова, на Прикарпатті стався обвал у коледжі. Там просто під час лекцій впала стіна чотирьох поверхів економіко-правового коледжу. Лише завдяки оперативній реакції працівників вдалося уникнути трагедії.

Теги:
Вгору Вгору
Вверх