Український журналіст прийшов на вручення Оскара у “лебединій” сукні з цеберкою статуеток

За кілька днів до того, як у Голлівуді повинна була відбутися церемонія «Оскар», скандальний український журналіст Віталій Седюк отримав лист від Кіноакадемії. Так, йому заборонили відвідувати церемонію під загрозою відправитися до в’язниці. «Зверніть увагу, що якщо ви спробуєте взяти участь у будь-якому з цих подій (церемонія Оскар і вечірка у губернатора після неї – прим. авт.), ви будете заарештовані і віддані під суд», – говорилося в листі. Кореспондент спочатку послухався, проте у відповідь зняв провокаційний відеоролик, в якому висміяв церемонію і її організаторів.
У відео Серюк з’явився в костюмі лебедя і з кошиком зі статуетками «Оскар». На дивний наряд його надихнула співачка Бьорк, яка з’явилася на церемонію в 2001 році у подібному вбранні. У монолозі Віталій поскаржився на Кіноакадемію, оскільки вона розбила його мрії побувати на значимому заході.

Згодом на церемонію нагородження Оскар-2013 таки прийшов, і не просто, а в тій самій “лебединій” сукні, і відразу був затриманий поліцією.

Вгору Вгору
Вверх