40 тис. грн щодня – із Межигір’я зробили бізнес

Майже три роки минуло, як втік президент Янукович, а його розкішний маєток Межигір’я і досі у руках громадських організацій.

Нині там живуть волонтери, надають притулок переселенцям, а існують за рахунок туристичного бізнесу.

Проте кажуть, що все йде на утримання цих територій та господарства. Держава ж досі так і не повернула Межигір’я у свою власність.

Дениса тут вважають головним. Він – комендант. За три роки 140 гектарів елітного маєтку перетворилися на справжню туристичну Мекку. Аби подивитися, як жив Янукович, сюди з’їжджаються не лише з України, але й із закордону.

Читайте: Лист Януковича Путіну про введення військ РФ в Україну (ДОКУМЕНТ)

Вартість входу на територію для дорослих – 50 гривень, для дітей – 20.

Тут проводять екскурсії, видають на прокат велосипеди.

Найгарячіша пора – весна та літо. Тоді в середньому за день на Межигір’ї громадська організація заробляє щонайменше 35-40 тисяч гривень.

Загалом щороку – до 15 мільйонів гривень.

Також туристичні гроші наглядачі за Межигір’ям витрачають на переселенців, зокрема на харчування. Тут для них створили міні-містечко, де нині мешкають  74  людини. Здебільшого – це жінки з дітьми.

Але про свою бізнес-діяльність державі тут не звітують. Не платять і жодних податків, – каже комендант. Мовляв, вони і не зобов’язані, бо працюють не як підприємці, а як громадська організація.

І плату за квитки називають благодійною допомогою. Переконують: кожна зароблена копійка йде на утримання всього Межигір’я.

Нагадаємо, Януковича знову викликають на допит до Києва.

Вгору Вгору
Вверх