Афіша кінопрем’єр: Кіборги, Вірний та Земля тролів

Сьогодні в кінотеатрах стартують захоплива і правдива стрічка українського режисера Ахтема Сейтаблаєва Кіборги, європейська драма Вірний. Пристрасть і злочин і фільм про пригоди тролів.

Вірний. Пристрасть і злочин

Вона – красива зухвала гонщиця з вищого світу. Він –  холоднокровний гангстер. І вони закохались одне в одного з першого погляду.   Пристрасть витісняє професійні інтереси, але кримінальне минуле всюди переслідує їх. Та чи довго вони витримають? Відповідь дізнаєтесь сьогодні, якщо підете до кінотеатру на європейську кримінальну драму, номінанта на Оскар – Вірний. Пристрасть і злочин.

Кіборги

Це історія про людей, які незалежно від освіти, мови та віку приїхали захищати Україну в Донецький аеропорт. Цей фільм  проте , за що воюють наші хлопці на Донбасі, про що вони думають і чим дихають.

Дивіться: Жодної постановки, справжня кров, бої, евакуація – прем’єра стрічки Війна за мир.

Це новий український блокбастер – Кіборги – і відсьогодні він на великих екранах. Якісна зйомка, захоплюючі спецефекти, емоційні бої  – змушують глядачів то замовкати, то здригатися.

Земля тролів

Син бідного фермера відправився в небезпечну та повну пригод подорож. Все заради принцеси. А ще аби отримати обіцяну винагороду, щоб потім врятувати сімейну ферму від розорення. А глядачам режисери стрічки Земля тролів незабутні пригоди.

До слова, Факти писали, у чому секрет оскароносного Мартіна Скорсезе.

Вгору Вгору
Вверх