Афіша кінопрем’єр на тиждень: Вбивство у Східному експресі, Стрімголов та І сміх, і гріх

Сьогодні в кінотеатрах стартують нова екранізація роману Агати Крісті Вбивство у Східному експресі, українська психологічна драма і французька комедія.

Вбивство у Східному експресі

Потрапити на найрозкішніший потяг вони мріяли кілька років. І нарешті, мрія 13 найбагатших людей здійснюється. Вони вирушають з Лондона до Європи. Та вже за кілька днів їхня мандрівка  перетворюється на справжнє пекло.

Фільм знятий за мотивами детективного роману Агати Крісті. Його вона написала ще у 1934 році. За цей час це вже друга екранізація.

Стрімголов

Це українська психологічна драма. Головний герой – Антон. Він – музикант-вундеркінд, на якого дідусь покладав великі надії. Хлопець два роки навчався у Швейцарії, але згодом все покинув і повернувся до столиці та почав заглядати до чарки.

Дивіться: Відродження українського кіно – новий рекорд, що залишив Захід позаду.

Аби не ганьбити родину, дідусь вивозить хлопця за місто у село. Там зневірений у житті Антон зустрічає Катю, яка, як і він, намагається знайти своє місце в цьому світі. Та дівчина незабаром має поїхати до Берліна разом зі своїм хлопцем Йоганном, німецьким фотожурналістом, з яким вона познайомилася під час подій на Майдані. Однак Катя закохується у Антона.

І сміх, і гріх

Ніколя – музичний продюсер. Всі його попередні проекти зазнавали фіаско. Нині він на межі звільнення. Та аби утриматися продюсерське крісло, він обіцяє за півроку створити супер групу, що з легкістю збере багатомільйонну аудиторію.

Чи вдасться його трійці проіснувати хоча б день разом, та ще й зібрати багатомільйонну аудиторію глядачів, і чи залишиться Ніколь у кріслі музичного продюсер.

До слова, про АТОвців з Одеси зняли документальний фільм.

Вгору Вгору
Вверх